Overzicht Statenleden

 * fractievoorzitter

Periode

Partij

Statenleden Gedeputeerde                                                        

2015-heden

 ChristenUnie

Wiebo de Vries*

Ynze de Boer

Richard Klerks

 

2011-2015

 ChristenUnie

Anja Haga*

Piet Adema* (tot 15 juni 2011)

Ynze de Boer

Wiebo de Vries 

2007 - 2011

 ChristenUnie

Albert Oostland* (tot febr 2011)

Ynze de Boer*

Sicco Boorsma (tot 26 mei 2010)

Anja Haga (van 26 mei 2010)

Haaye de Jong (febr-mrt 2011)

P. Adema

2003 - 2007

ChristenUnie/SGP

R. Ferwerda*

A. Oostland

O.A. v.d. Galiën (SGP)

2002 - 2003

ChristenUnie/SGP

R. Ferwerda*

A. van der Werf

P.T. de Vries (SGP)

1999 - 2002

GPV/RPF/SGP

A. van der Werf*

R. Ferwerda

P.T. de Vries (SGP)

 

1995 - 1999

GPV/RPF/SGP

A. van der Werf*

H.J. Buitenhuis* (tot 21 mei 1997)

N. Miedema (van 25 juni 1997)

P.T. de Vries (SGP)

1991 - 1995

 GPV/RPF/SGP

A. van der Werf*

H.J. Buitenhuis

P.T. de Vries (SGP)

1987 - 1991

GPV/RPF

J. Geersing* (tot 22 maart 1989)

Lawerman (van 26 april 1989)

H.J. Buitenhuis*

1982 - 1987

 GPV/RPF

P. Cnossen* (tot 23 mei 1984)

J. Geersing (van 27 juni 1984)

F.J. Heslinga*

1978 - 1982

   

1974 - 1978

GPV G. Gerritsma*

1970 - 1974

GPV G. Gerritsma*