Contact

 Fractiekamer, BG 0.95  
 Provinciehuis

 Tweebaksmarkt 52 
 Postbus 20120
 8900 HM  Leeuwarden
 Telefoon   058 292 5801 / 8801 (rechtstreeks)
 E-mail      christenunie@fryslan.frl
 Website   www.christenunie.frl

Margreet Jonker  fractiemedewerker  
Telefoon  058 292 5801  06 106 463 60
E-mail  m.jonker@fryslan.frl  
Werktijden  maandag t/m donderdag  
     
Sipkje Messink  fractiemedewerker  
Telefoon  058 292 8801  06 151 464 28
E-mail  messink@fryslan.frl  
Werktijden  ma en/of di en/of woe  
     
     
Fractie    
Wiebo de Vries, Fractievoorzitter   wiebo.devries@fryslan.frl   06 204 442 78
Ynze de Boer, Statenlid  y.deboer@fryslan.frl  06 114 362 84
Richard Klerks, Statenlid  r.klerks@fryslan.frl
 06 137 584 04 

 

 

Partijbureau

Het partijbureau van de ChristenUnie, het Wetenschappelijk Instituut de Mr. G. Groen van Prinstererstichting, de Bestuurdersvereniging en PerspectieF, ChristenUnie-jongeren zijn gevestigd in Amersfoort.

Bezoekadres

Johan van Oldenbarneveltlaan 46, 3818 HB AMERSFOORT

> Routebeschrijving

Correspondentieadres

Postbus 439, 3800 AK AMERSFOORT
Telefoon: 033-4226969 (maandag 10:00 tot 17:00 uur, dinsdag t/m vrijdag 09.00 tot 17.00 uur)
E-mail: info@christenunie.nl

Overige mailadressen

Landelijk Bestuur - bestuur@christenunie.nl
Ledenadministratie - ledenadministratie@christenunie.nl
Bestuurdersvereniging - bestuurdersvereniging@christenunie.nl
Opleidingscentrum - opleiding@christenunie.nl
Redactie partijblad - magazine@christenunie.nl
Webredactie (inhoud) - webredactie@christenunie.nl
Webmaster (techniek) - webmaster@christenunie.nl
Vertrouwenspersoon - vertrouwenspersoon@christenunie.nl
Wetenschappelijk Instituut - wi@christenunie.nl
Redactie Groen - redactiegroen@christenunie.nl
Jongerenorganisatie (PerspectieF) - info@perspectief.nu

Bankrekeningnummers

NL55 RABO 0372 9300 18 t.n.v. ChristenUnie te Amersfoort
NL98 RABO 0123 0182 50 t.n.v. Mr. G. Groen van Prinstererstichting te Amersfoort
NL62 RABO 0372 9611 26 t.n.v. PerspectieF, ChristenUnie-jongeren te Amersfoort
NL82 RABO 0385 9623 55 t.n.v. Bestuurdersver. ChristenUnie te Amersfoort

Eerste Kamerfractie

Bezoekadres: Binnenhof 22, 2513 AA Den Haag
> Routebeschrijving

Correspondentieadres: Postbus 20017, 2500 EA Den Haag
Telefoon: 070-3129200 (algemeen nummer, de fractie is alleen aanwezig op dinsdagen)
Fax: 070-3653868  (algemeen nummer, de fractie is alleen aanwezig op dinsdagen)
E-mail: christenunie@eerstekamer.nl

Tweede Kamerfractie

Bezoekadres: Plein 2, 2511 CR Den Haag.
> Routebeschrijving

Correspondentieadres: Postbus 20018, 2500 EA Den Haag
Telefoon: 070-3183057
E-mail: christenunie@tweedekamer.nl

Voor afspraken en/of uitnodigingen t.b.v. het Kamerlid dien je contact op te nemen met de secretaresse:

Christina Wartamova - Gert-Jan Segers en Joël Voordewind (agenda)
Melanie Fijan-Geuzebroek - Carola Schouten, Carla Dik-Faber en Eppo Bruins (agenda)

Tweede Kamerfractie op Christenunie.nl: www.christenunie.nl/tweedekamer

Eurofractie ChristenUnie

Kantoor Nederland
Johan van Oldenbarneveltlaan 46
3818 HB Amersfoort
peter.vandalen-office@europarl.europa.eu

Postadres Nederland
Postbus 439, 3800 AK Amersfoort

Postadres Brussel
Europees Parlement
t.a.v. Peter van Dalen
Wiertzstraat 60
WIB 04M121
B-1047 Brussel

Kijk voor meer informatie op de website van de Eurofractie van de ChristenUnie.